  • Mfr # HM2505000154M
  • Zoro # G412479736
/ea
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
Free Length
154 mm
Spring Rate
31.8 N/mm
Wire Diameter
5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HM2505000154M
Country of Origin
China
Dimensions
Free Length
154 mm
Wire Diameter
5 mm
Outside Diameter
25 mm
Extended Length
183.7 mm