  • Mfr # HM2804000196M
  • Zoro # G712479610
/ea
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
Product Type
Extension Spring
Wire Diameter
4 mm
Outside Diameter
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HM2804000196M
Country of Origin
China
Dimensions
Wire Diameter
4 mm
Outside Diameter
28 mm
Free Length
196 mm
Extended Length
298 mm