  • Mfr # MH10001485000M
  • Zoro # G213364453
/ea
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
System of Measurement
Inch
Outside Diameter
1 in
Extended Length
6 63/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
MH10001485000M
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Diameter
1 in
Extended Length
6 63/64 in
Free Length
5 in
Wire Diameter
0.148 in