  • Mfr # MH07501255000M
  • Zoro # G813363962
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
Spring Rate
47.9 lb/in
System of Measurement
Inch
Wire Diameter
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MH07501255000M
Country of Origin
China
Dimensions
Wire Diameter
0.125 in
Outside Diameter
0.75 in
Free Length
5 in