  • Mfr # MH12500955000M
  • Zoro # G613364473
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
System of Measurement
Inch
Wire Diameter
0.095 in
Initial Tension
2.33 lbf
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
MH12500955000M
Country of Origin
China
Dimensions
Wire Diameter
0.095 in
Outside Diameter
1.25 in
Extended Length
Free Length
5 in