  • Mfr # MW1250030012S
  • Zoro # G412748849
Key Features
System of Measurement
Inch
Material
17-7 PH Stainless Steel
Thickness
0.012 in
Overall Height
0.3 in
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MW1250030012S
Country of Origin
China
Dimensions
Thickness
0.012 in
Overall Height
0.3 in
Outside Diameter - Maximum
1.25 in