  • Mfr # MW1750062590S
  • Zoro # G212748841
Key Features
System of Measurement
Inch
Material
17-7 PH Stainless Steel
Thickness
0.024 in
Overall Height
0.63 in
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MW1750062590S
Country of Origin
China
Dimensions
Thickness
0.024 in
Overall Height
0.63 in
Outside Diameter - Maximum
1.75 in