  • Mfr # 222MRL-13
  • Zoro # G0964260
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
222MRL-13
Country of Origin
United States
Details
Item
Sheet Metal Micrometer
Resolution
0.01mm
Range
0 to 13mm
Features
Combination Ratchet and Speeder for Uniform Pressure and Quicker Adjustment, Extremely Hard and Stable One-Piece Spindle, 2" Throat Depth