  • Mfr # SVA12DN4NEUA
  • Zoro # G416451028
/ea
Key Features
Maximum Output Current
6.50 A
Input Voltage
230 V AC, 120 V AC
Output Voltage
12 V DC
Compatible Devices
Docking Station, Drive Enclosure
Environmentally Friendly
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SVA12DN4NEUA
Country of Origin
China
Details
Item
DC Adapter
Maximum Output Current
6.50 A
Input Voltage
230 V AC, 120 V AC
Output Voltage
12 V DC