  • Mfr # VNMG331EFL-T1500Z
  • Zoro # G6380039
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
VNMG331EFL-T1500Z
Country of Origin
Japan
Nose Radius
0.0156"
Insert Thickness
0.1875"
Mounting Hole Dia.
0.150"