  • Mfr # TNMG331ESX-T1500Z
  • Zoro # G6313791
Insert Size
331
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TNMG331ESX-T1500Z
Insert Size
331
Corner Radius
0.0156 in
Mounting Hole Dia.
0.150"
Nose Radius
0.0156"
Insert Thickness
0.1875"
Thickness
0.1875 in
Through Hole Inside Dia.
0.15 in