  • Mfr # TNMG332ESU-T1500Z
  • Zoro # G6313085
Insert Size
332
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TNMG332ESU-T1500Z
Insert Size
332
Corner Radius
0.0312 in
Nose Radius
0.0313"
Mounting Hole Dia.
0.150"
Insert Thickness
0.1875"
Through Hole Inside Dia.
0.15 in
Thickness
0.1875 in