  • Zoro # G810445661
Key Features
Length
10.4 in
Width
8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G810445661
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
10.4 in
Width
8 in
Description
  • Disposable refill cloths for 10" Swiffer Sweeper 09060 and 92815.