  • Zoro # G409832735
/ea
Key Features
Height
3.27 in
Color
White
Housing Material
Carbon Charcoal
Length
6.61 in
Width
3.27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SGF-M07
Zoro #
G409832735
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
3.27 in
Length
6.61 in
Width
3.27 in