  • Mfr # ASF141USZ
  • Zoro # G0217416
/ea
Key Features
Display Size Supported
14.1 in
Width
20 mil
Compatible Devices
Notebook
Compatibility
14.1 Laptops
Length
11.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ASF141USZ
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Display Size Supported
14.1 in
Width
20 mil
Length
11.3 in
Height
8.43 in