  • Mfr # ADAPTARAIL-1L-5-36-3WY-1P
  • Zoro # G6913042
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Polished Chrome
Number of Lines
1
Diameter
2 in
Finish
Polished Chrome
Overall Height
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ADAPTARAIL-1L-5-36-3WY-1P
Country of Origin
China
Dimensions
Diameter
2 in
Overall Height
36 in
Base Diameter
5 in
Bar Diameter
2 in
Details
Item
Rigid Barrier 3 Way Post
Color
Number of Lines
1
Finish
Description
Rigid Barrier 3 Way Post, Overall Height 36 in, Bar Diameter 2 in, Base Diameter 5 in, Number of Lines 1, Product Type Rigid Barrier 3 Way Post, Finish Polished Chrome