  • Mfr # TKDP-ATOP-45-8-OR-60
  • Zoro # G716553323
Height
45 in
Weight
720 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TKDP-ATOP-45-8-OR-60
Height
45 in
Width
4 in
Weight
720 lbs
Base Weight
8 lbs
Includes
60 PCS
Description
  • SPECS: 45 Inch Tall | 8 Lbs Base | 60PC Kit | High Visibility Orange Color | Two 4" Reflective Collars | UV Resistant