  • Mfr # N482-1M24-LC12
  • Zoro # G5182278
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
3.5"
Height
1.2"
Depth
4.7"
Color
Black
Side A - Connector 1
24-STRAND MTP (MALE)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
N482-1M24-LC12
Country of Origin
China
Dimensions
Width
3.5"
Height
1.2"
Depth
4.7"