  • Mfr # TP-POE-24G
  • Zoro # G4578369
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TP-POE-24G
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Description
24V 24W Gigabit PoE Power Inserter, Surge Protected, US Power Cord