  • Mfr # BULK-RS-E60MIL-6
  • Zoro # G807032409
/ea
See details
Key Features
Thickness
3/16"
Width
36"
Length
720"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BULK-RS-E60MIL-6
Thickness
3/16"
Width
36"
Length
720"
Details
Item
Weather Resistant EPDM Rubber Sheets, Strips & Rolls
Backing Type
Plain
Tensile Strength
1,800 psi
Durometer
60A