  • Mfr # ZUSAS70FDA174
  • Zoro # G1670945
/ea
Key Features
Dash Number
174
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ZUSAS70FDA174
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
8-3/4"
Actual Inside Dia.
8.737"
Nominal Outside Dia.
8-15/16"
Actual Outside Dia.
8.943"
O-Ring
Dash Number
174
System of Measurement
Inch
Durometer
70A