  • Mfr # ZUSAS70FDA372
  • Zoro # G1672406
/ea
Key Features
Dash Number
372
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ZUSAS70FDA372
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
8-3/4"
Actual Inside Dia.
8.725"
Nominal Outside Dia.
9-1/8"
Actual Outside Dia.
9.145"
O-Ring
Dash Number
372
System of Measurement
Inch
Durometer
70A