  • Mfr # ZUSAS70FDA350
  • Zoro # G1672144
Key Features
Dash Number
350
System of Measurement
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ZUSAS70FDA350
Country of Origin
China
Dimensions
Nominal Inside Dia.
4-5/8"
Actual Inside Dia.
4.6"
Nominal Outside Dia.
5"
Actual Outside Dia.
5.02"
O-Ring
Dash Number
350
System of Measurement
Inch
Durometer
70A