  • Zoro # G112130395
Key Features
Finish
Matte Black
Style
Contemporary
Voltage
120V
Number of Lights
5
Watts
40W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
C0297
Zoro #
G112130395
Dimensions
Size
32 in W x 11.25 in H x 32 in D
Width
32 in
Depth
32 in
Height
11.25 in
Details
Finish
Matte Black
Style
Contemporary
Voltage
120V
Number of Lights
5
Watts
40W