  • Zoro # G612118435
Voltage
120V
Width
5 in
Height
18 in
Length
5.5 in
Watts
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T0712
Zoro #
G612118435
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
5 in
Height
18 in
Length
5.5 in
Size
5 in W x 18 in H x 5.5 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W