  • Zoro # G112118461
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Width
5.25 in
Length
6.5 in
Watts
60W
Finish
Textured Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T0713
Zoro #
G112118461
Width
5.25 in
Length
6.5 in
Size
5.25 in W x 10.75 in H x 6.5 in D
Details
Voltage
120V
Watts
60W