  • Zoro # G112130425
Key Features
Color
Brass
Length
19.75 in
Lamp Type
LED Compatible
Voltage
120V
Number of Lights
3
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P0394
Zoro #
G112130425
Dimensions
Length
19.75 in
Width
19.75 in
Size
19.75 in W x 18.5 in H x 19.75 in D
Chain Length
72
Details
Color
Brass
Lamp Type
LED Compatible
Voltage
120V
Number of Lights
3
Style
Glam
Collection Name
Elsa
Finish
Natural Brass
Lamp Included
No
Material
Steel
Fixture Wattage
60W