  • Zoro # G712118328
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Speeds
6
Voltage
120V
Width
68 in
Shape
Dome
Fan Blade Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F0113
Zoro #
G712118328
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
68 in
Depth
68 in
Height
15 in
Details
Number of Speeds
6
Voltage
120V
Shape
Dome
Fan Blade Color
Gray
Control (Pull Chain, Wall Control, Remote Control, WIFI)
Remote Control
Series (Name of Series/Collection)
Burlington
Number of Lights
1
Watts
18W