  • Zoro # G612130475
Key Features
Length
15 in
Lamp Type
Integrated LED
Voltage
120V
Height
7.5 in
Lumens
1600
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
C0293
Zoro #
G612130475
UPC #
Country of Origin
Cambodia
Dimensions
Length
15 in
Width
15 in
Height
7.5 in
Size
15 in W x 7.5 in H x 15 in L
Details
Housing Finish
Vintage Bronze
Lamp Type
Integrated LED
Voltage
120V
Lumens
1600
Dimmable
Yes
Max. Fixture Wattage
24W