  • Zoro # G5438581
/ea
Key Features
Number of Steps
3
Material
Steel
Overall Height
60
Base Depth
38.5 in
Overall Width
29.5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LAD-MM-3-P
Zoro #
G5438581
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
60
Base Depth
38.5 in
Overall Width
29.5
Step Depth
7 in
Step Width
24 in
Overall Length
38.5
Top Step Height
30 in