  • Mfr # LAD-TRN-50-5-P
  • Zoro # G4983380
/ea
Key Features
Number of Steps
5
Overall Height
80
Material
Steel
Base Depth
55.5 in
Step Depth
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LAD-TRN-50-5-P
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
80
Base Depth
55.5 in
Step Depth
7 in
Overall Width
29.5
Step Width
24 in
Top Step Height
50 in