  • Mfr # PN-58-16X6-GN
  • Zoro # G1749717
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Polyester
Strap Width
0.625 in
Length
4200 ft
Thickness
0.035 in
Core Dia.
16 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PN-58-16X6-GN
Country of Origin
United States
Dimensions
Strap Width
0.625 in
Length
4200 ft
Thickness
0.035 in
Core Dia.
16 in