Wac Us Early Electic Quick Adjust Pendant Canopy MP-60E-1-BN
Early Electic Quick Adjust Pendant Canopy (Discontinued)
  • Mfr # MP-60E-1-BN
  • Zoro # G8922314
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MP-60E-1-BN
Country of Origin
China
Description
Quick Adjust Pendant Canopy - Early Electric Canpy 60W Integral electronic transformer 1W minimum load required Dimmable with Electronic Low Voltage (ELV) dimmer Quick AdjustTM cable No visible hardware Adjustable pendants can be lowered to meet your specifications For use with a 4in.; junction box includes collar for shallow junction box