Tap Collets A331.0.19.025.03
  • Mfr # A331.0.19.025.03
  • Zoro # G600030527
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size
1
Projection
25mm
Application
With overload clutch
Body Dia.
32mm
Wrench size
2.7mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
A331.0.19.025.03
Country of Origin
Czechia
Dimensions
Size
1
Body Dia.
32mm
Wrench size
2.7mm
Mounting diameter
19mm
Connection diameter
3.5mm
Clamping diameter depth
21mm
Details
Projection
25mm