Tap Collets A331.0.19.025.06
  • Mfr # A331.0.19.025.06
  • Zoro # G500033239
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size
1
Projection
25mm
Body Dia.
32mm
Application
With overload clutch
Mounting diameter
19mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A331.0.19.025.06
Country of Origin
Czechia
Dimensions
Size
1
Body Dia.
32mm
Mounting diameter
19mm
Wrench size
4.9mm
Clamping diameter depth
25mm
Connection diameter
6mm
Details
Projection
25mm