  • Mfr # H2034217-20
  • Zoro # G8800407
Milling Diameter
20.00mm
Overall Length
104.00 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H2034217-20
Milling Diameter
20.00mm
Overall Length
104.00 mm
Length of Cut
38.00 mm
Milling Dia.
20.00 mm
Neck Length
104.00mm
Corner Radius
3.00mm
Shank Dia.
20.00 mm
Neck Dia.
20.00mm
Description
Corner Radius End Mill, 20.00 mm Milling Dia., Metric, 3.00mm, 38.00 mm, 104.00 mm