  • Mfr # MC326-12.0W4B250C
  • Zoro # G9384453
Length of Cut
31/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MC326-12.0W4B250C
Length of Cut
31/64 in
Milling Diameter
12.00mm
Neck Dia.
0.45mm
Milling Dia.
12.00 mm
Corner Radius
0.1 in
Description
Corner Radius End Mill, 12.00 mm Milling Dia., Carbide, TiAlN, Metric, 0.1 in, 31/64 in, 3 9/32 in