  • Mfr # DDJNL2525M15
  • Zoro # G2957345
Overall Length
150.00mm
Shank Width
25.00mm
ISO Number
DDJNL2525M15
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DDJNL2525M15
Overall Length
150.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
ISO Number
DDJNL2525M15
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, DDJN, Overall Length 150.00mm