  • Mfr # MTJNL2525M22
  • Zoro # G2931497
Overall Length
150.00mm
Shank Height
25.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MTJNL2525M22
Overall Length
150.00mm
Shank Height
25.00mm
Insert Cutting Edge Length
22.00mm
Shank Width
25.00mm
ISO Number
MTJNL2525M22
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, MTJN, Overall Length 150.00mm