  • Mfr # PSBNL3232P15
  • Zoro # G2961350
Overall Length
170.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
ISO Number
PSBNL3232P15
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PSBNL3232P15
Overall Length
170.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
Shank Height
32.00mm
Shank Width
32.00mm
ISO Number
PSBNL3232P15
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, PSBN, Overall Length 170.00mm