  • Mfr # DDJNR2525X15-P
  • Zoro # G2966040
Overall Length
140.00mm
Shank Width
25.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
ISO Number
DDJNR2525X15-P
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DDJNR2525X15-P
Overall Length
140.00mm
Shank Width
25.00mm
Shank Height
25.00mm
Insert Cutting Edge Length
15.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
ISO Number
DDJNR2525X15-P
Description
Indexable Turning and Profiling Tool Holder, DDJN, Overall Length 140.00mm