  • Mfr # A1222-11.8
  • Zoro # G4863807
Drill Bit Size
J
Shank Dia.
11.8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A1222-11.8
Overall Length
142 mm
Drill Bit Size
J
Shank Dia.
11.8 mm
Drill Bit Dimension Type
Letter
Flute Length
94 mm
Drilling Depth
76.00mm
Shank Length
48 mm
Drill Point Length
2.75mm
Maximum Drilling Depth
94 mm