  • Mfr # A1222-14.5
  • Zoro # G4772953
/ea
Free Shipping & Returns
Drill Bit Size
V
Shank Dia.
14.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A1222-14.5
Overall Length
169 mm
Drill Bit Size
V
Shank Dia.
14.5 mm
Flute Length
114 mm
Drill Bit Dimension Type
Letter
Drilling Depth
99.00mm
Shank Length
55 mm
Drill Point Length
3.38mm
Maximum Drilling Depth
114 mm