  • Mfr # W614AM7X-15
  • Zoro # G812508142
/ea
Key Features
Surface Finish
32 RA I.D. / 32 RA O.D.
Tube Size
1.5"
Pipe Size - Pipe Fitting
1.5"
Tube Fitting Material
T316L Stainless Steel
Fitting Connection Type
Clamp
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
W614AM7X-15
Country of Origin
China
Dimensions
Tube Size
1.5"
Pipe Size - Pipe Fitting
1.5"
Details
Surface Finish
32 RA I.D. / 32 RA O.D.
Tube Fitting Material
T316L Stainless Steel
Fitting Connection Type
Clamp
Standards
3A