  • Mfr # AC10-20-03
  • Zoro # G6188883
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Height
13 in
Overall Width
4.6 in
Includes
Ladder Jack
Overall Length
30.5 in
For Use With
Extension Ladders
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AC10-20-03
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
13 in
Overall Width
4.6 in
Overall Length
30.5 in
Compatible Stage Width - Maximum
20 in