  • Mfr # SDTL-8FT-40-60W-MCTP
  • Zoro # G411673227
/ea
See details
Key Features
Lumens
6300
Color Temp.
30K/35K/40K
Housing Finish
White
Width
1.97 in
Height
24.21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SDTL-8FT-40-60W-MCTP
Country of Origin
China
Dimensions
Width
1.97 in
Height
24.21 in
Length
17.72 in
Details
Lumens
6300
Color Temp.
30K/35K/40K
Housing Finish
White
Fixture Wattage
40W/50W/60W