Westgate LLVT2-4FT-46W-MCT-D4FT VAPOR TIGHT, 32W 4680LM, 35/40/50K 0-10V LLVT2-4FT-46W-MCT-D
LLVT2-4FT-46W-MCT-D4FT VAPOR TIGHT, 32W 4680LM, 35/40/50K 0-10V (Discontinued)
  • Mfr # LLVT2-4FT-46W-MCT-D
  • Zoro # G802637913
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LLVT2-4FT-46W-MCT-D
Country of Origin
Unknown
Details
Voltage
120-277VAC
Watts
46W
Lumens
6100LM
CRI
>82
Beam Angle
120º
Material
Housing: Polycarbonate With Stainless Steel Clamps
Color
White
Description
Housing: Polycarbonate
Lens: Opal PC
With steel clamps
Input Voltage: 120V~277V AC
Dimmable (0~10V dimming)