Westgate Westgate LEDDR-24V-300W Low Voltage Electronic LED Drivers 24V 300W LEDDR-24V-300W
Westgate LEDDR-24V-300W Low Voltage Electronic LED Drivers 24V 300W (Discontinued)
  • Mfr # LEDDR-24V-300W
  • Zoro # G304046138
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LEDDR-24V-300W
Country of Origin
China
Description
Features
  • LED Ribbon Driver.
  • Max Wattage - 300 Max.
  • 110V Input.
  • 24V Output.