  • Mfr # K05-42DPT-23B-36
  • Zoro # G015877946
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
45 in
Height
36.3 in.
Diameter
42 in
Tabletop Material
Parawood
Color
White/Heather Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K05-42DPT-23B-36
Length
45 in
Height
36.3 in.
Diameter
42 in
Details
Item
Extension Dining Tables
Tabletop Material
Parawood
Color
White/Heather Gray
Includes
Extension Dining Tables
For Use With
Dining Furniture
Description
  • Dimensions: 42 in W x 42 in D x 36.3 in H
  • 9 in drop leaf on each side with a 24 in x 42 in center section