  • Mfr # WC094I02PN00F05
  • Zoro # G0194530
Corner Radius
0.008 in
Length
0.3559 in
Insert Size
2
Cutting Width
0.094 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WC094I02PN00F05
Country of Origin
Japan
Dimensions
Corner Radius
0.008 in
Length
0.3559 in
Insert Size
2
Cutting Width
0.094 in
Cutting Width Tolerance
0.001 in